![]() |
Can anyone tell me how much it would cost to have the first 8 runners in a box trifecta please?
|
box 8 = 8*7*6 = $336 for one unit.
box 4 = 4*3*2 = $24 |
Try this,
it might be more cost effective for you. 3*5*7=60 units The maths is 3*4*5=60 |
All times are GMT +10. The time now is 01:39 PM. |
Powered by: vBulletin Version 3.0.3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.