Thread
:
THE 'TREBLE YELL' COMPETITION
View Single Post
#
5
21st April 2007, 10:19 AM
go4it
Guest
Posts: n/a
Feather,
To work out the cost you simply multiply the number of runners you have selected in each leg.
Aka yours is a 3x3x2 combo=$18
Good luck.
go4it