
10th May 2010, 08:25 PM
|
Member
|
|
Join Date: Jan 1970
Location: Western Australia
Posts: 3,403
|
|
Benny, i am in the same boat i have 4 selections per race, but am considering to change to 2 but the way i am doing at the moment is like this.
Price $2-$3 = 5 units
Price $3-$4 = 4 units
Price $4-$7 = 3 units
Price $7-$12 = 2 units
Price $12-$20 = 1.5 units
Price $20 up = 1 units
__________________
One Drive
"If the corporates are treating you poorly , just go elsewhere."
"If they need you , they will soon find out."
"If you need them , you will soon find out." --moeee
_______________________________________________
|