#1
|
|||
|
|||
![]() Can anyone tell me how much it would cost to have the first 8 runners in a box trifecta please?
|
#2
|
|||
|
|||
![]() box 8 = 8*7*6 = $336 for one unit.
box 4 = 4*3*2 = $24 |
#3
|
|||
|
|||
![]() Try this,
it might be more cost effective for you. 3*5*7=60 units The maths is 3*4*5=60
__________________
Cheers. |
![]() |
Thread Tools | Search this Thread |
Display Modes | |
|
|